Hydradermabrazja- czyli wodne złuszczanie XXI wieku.

Cena:

Twarz ............................................................................................................119zł
Twarz+Szyja+Dekolt: ....................................................................................249zł
Przy zakupie pakietu 6 zabiegów -10% tj. twarz x6 = 640zł zamiast 720zł

Uważana jest za rewolucję w kosmetologii, a dzieje się tak dlatego, iż zabieg nie kończy się na etapie złuszczania, ale dochodzi też do optymalnego nawilżenia i aplikowane są skórze specjalistyczne substancje aktywne, które wtłaczane są w głąb skóry.


Wskazania:

  • zmarszczki drobne
  • zmarszczki głębokie
  • cera tłusta, zanieczyszczona
  • cera odwodniona
  • cera trądzikowa
  • cera niedotleniona i odwodniona PO LECIE
  • cera o nierównym kolorycie, z przebarwieniami.

Zabieg rozpoczyna się od dokładnego złuszczenia wierzchniej warstwy naskórka i oczyszczenia skóry twarzy. Podczas zabiegu za pomocą specjalnego aparatu przeprowadza się peeling mechaniczny, a następnie na przygotowaną już skórę nakłada się indywidualnie dobrany kwas np. odmładzający, nawilżający etc.  w zależności od do cech i stanu skóry, a także wieku danej osoby.

Chociaż mogą wystąpić drobne zaczerwienienia i podrażnienia, to po zabiegu hydradermabrazji można od razu wrócić do codziennych zajęć.

Różnicę w poprawie wyglądu skóry widać już po pierwszym zabiegu (zabieg taki trwa około 60 minut). Cera staje się bardziej wygładzona i promienna, efekt natomiast utrzymuje się około 7 dni. W celu poprawienia wyglądu skóry, zniwelowania drobnych lub głębokich zmarszczek, przebarwień skóry oraz cery trądzikowej, zalecane jest przeprowadzenie serii 6 zabiegów (1 zabieg na 2 tygodnie).

Jeżeli zabieg hydradermabrazji będzie wykonywany systematycznie, może przyczynić się do odmłodzenia skóry i opóźnienia zachodzących w niej procesów starzenia, a co więcej również zapobiegać powstawaniu trądziku.