Makijaż permanentny brwi - Twoje codzienne piękno

Pigmentacja brwi kilka lat temu? Czarny barwnik. Włosy zgolone. Kształty nieprzypominające naturalnych. Po latach ? Silne odbarwienia na kolor niebieski, zielony, czerwony.

Makijaż permanentny ostatnich kilku lat to zupełnie nowa forma. Nie musi być przysłowiową "nalepką" na twarzy. Microblading to ukłon w stronę kobiet, które cenią sobie subtelność i naturalność.


Zadanie linergistek polega m.in. na odradzeniu klientce wykonania zabiegu, który będzie dla niej niekorzystny, np. kiedy decyduje się ona na szerokie kształty, ciemne, postarzające odcienie.


Makijaż permanentny to przede wszystkim dążenie do doskonałości, wielka wygoda, oszczędność czasu, a co najważniejsze - widoczne efekty, należy jednak pamiętać, iż makijaż permanentny jest makijażem bazowym.
 


Metoda cienia

W metodzie cienia pigmentacja brwi wykonana jest na całej powierzchni łuku brwiowego tworząc wyraźnie zarysowaną brew.


Efekt końcowy przypomina brwi zaraz po hennie. Nie trzeba jednak niepokoić się, że brew będzie "przerysowana, ciężka, jak naklejona". Te metody odeszły od nas już jakiś czas temu. Brew po metodzie cienia jest lekka, pudrowa, jak sama nazwa wskazuje jest delikatnym cieniem, mgiełką między naszymi naturalnymi włosami. Odpowiednia jest dla Pań, które mają swoje włoski naturalne i chcą je "uporządkować".


Makijaż metodą cienia utrzymuje się w skórze do 2 lat. Ale żeby cały czas wyglądał świeżo, zaleca się raz na kilka/kilkanaście miesięcy wykonać dodatkową korektę aby nasycić kolor, zniwelować ewentualne braki w pigmencie. (Dopigmentowanie takie kosztuje 1/3 ceny zabiegu).


Po zabiegu Klientka dostaje do domu wskazania pielęgnacyjne.Poniższe zdjęcia przedstawiają klientki DepilAge i są jego właśnością. Zdjęcia przedstawiają klientki bezpośrednio po zabiegu, ukazują również, że zaczerwienienia czy opuchlizna praktycznie nie występują lub występują bardzo rzadko. Klientka od razu po zabiegu może wrócić do pracy czy szkoły.

Bezpośrednio po pigmentacji brew jest bardzo nasycona, ciemna. Efekt taki utrzymuje się 3/4 dni, wtedy następuje złuszczanie naskórka a wraz z nim- koloru. Szacuje się że w ciągu 7 dni po zabiegu, kształt brwi łagodnieje a kolor rozjaśnia się i zmniejsza swoją intensywność nawet do 40%.

Cena: 699zł (korekta po miesiącu +100 zł)


MICROBLADING tj. Metoda włoskowa/piórkowa

Microblading to obecnie najbardziej pożądany przez klientki makijaż brwi, który pozwala na zupełne rekonstruowanie i uzupełnianie włosów brwi, gwarantujący bardzo naturalny wygląd.
Dokładniej, jest to wprowadzenie pigmentu za pomocą mikroostrza do warstwy kolczystej naskórka.

Najodpowiedniejszy jest dla Pań, które cenią sobie naturalność, efekt końcowy przypomina naszą naturalną, niepomalowaną brew ale w odpowiednim kształcie i bez żadnych braków.


Pigment utrzymuje się w skórze koło 12 miesięcy. Zaleca się raz na kilka miesięcy wykonać dodatkowe dopigmentowanie (jeśli skóra tego wymaga). Nie kosztuje ono tyle co zabieg :

    do 6 miesięcy : 150 zł

     6-12 miesięcy : 299zł

powyżej 12 miesięcy: cena standardowa zabiegu: 499zł.


Wszystkie poniższe zdjęcia są naszego autorstwa, wykonane w naszym gabinecie. Zastrzegamy sobie do nich wyłączne prawo.Cena: 499 zł ( korekta po miesiącu +100 zł)